Pracownik produkcji w branży metalowej | darmowa kwatera | | 1550€ - 1800€

Polska, Breitengüßbach ok. Norymbergi

Opis:

Obowiązki:

  • praca przy przygotowywaniu i obróbce elementów stalowych przed procesem cynkowania ogniowego
  • oczyszczanie elementów stalowych z zanieczyszczeń
  • wizualna kontrola jakości ocynkowanych elementów
  • w razie potrzeby obsługa wózka widłowego elektrycznego lub spalinowego
  • przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenia w branży metalowej
  • zmysłu technicznego
  • wysokiej motywacji do pracy
  • doświadczenia na ocynkowni – mile widziane
  • uprawnień na wózek widłowy – mile widziane
  • możliwości wyjazdu własnym autem – dodatkowy atut!
Oferta:
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • bony paliwowe dla osób, które wyjadą własnym autem
  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą
Informacje dodatkowe:

Stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/